AK z życia wzięte

Problematyczne sytuacje

Ludzie maja przeróżne pasje i robienie zdjęć często jest jedną z nich. Zazwyczaj zaczyna się bardzo niewinnie, albo od robienia zdjęć aparatem rodziców na wspólnych wakacjach, albo od fotografowania sytuacji, które chcemy zapamiętać za pomocą aparatu w naszym telefonie. Okazuje się, że zdjęcia nam wychodzą, robimy coraz bardziej profesjonalne fotografie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę pasję rozwijać.

Jednak oprócz kupna nowego sprzętu, powinniśmy poznać także zaplecze merytoryczne tego, co znamy, jako Foto Art. Historia fotografii itp. to zagadnienia, które powinniśmy poznać bliżej, aby stać się nie przygodnymi fotografami, ale prawdziwymi artystami.

Powinniśmy wiedzieć, kiedy fotografia się narodziła, jak wyglądały jej początki i kto przez dziesiątki lat przodował w tej sztuce. Taka wiedza z pewnością nam się przyda, aby zostać naprawdę dobrym, profesjonalnym fotografem, który sam później może uczyć innych tej sztuki. Nie uda się to bez pogłębionej wiedzy merytorycznej, którą wobec tego warto przyswoić.

Swede http://dzwoniarkiewicz.pl/