AK z życia wzięte

Problematyczne sytuacje

Ślub to uroczystość, która przez dziesiątki lat odbywała się zgodnie ze sztywnie ustalonymi zasadami. Dziś coraz częściej rezygnuje się z przestrzegania ścisłych reguł, co widać, np.

w sposobie organizacji wesel, które nie zawsze są już dwudniową uroczystością dla całej – nawet najdalszej – rodziny. Zmiany widać także w strojach państwa młodych, którzy za ich pośrednictwem chcą wyrazić swój charakter.

Stąd też w przypadku pana młodego kolorowe krawaty, muszki czy skarpetki, a panny młodej – barwne sukienki i dodatki. Propozycja urozmaicenia białej sukni ślubnej neonowymi dodatkami to z pewnością opcja dla odważnych panien młodych.

Najczęściej wybieranym kolorowym elementem ślubnego stroju są buty – ich barwa zależy wyłącznie od naszego gustu i wyobraźni. Z bielą każdy kolor wygląda dobrze.

Kolorowym dodatkiem do sukni może być też szarfa przewiązana w pasie, barwne rękawiczki lub nawet welon. Jeżeli zarówno pani młoda, jak i pan młody decydują się urozmaicić swój strój kolorem ważne jest jedynie, aby stroje do siebie pasowały.

http://zlotylin.pl/sala-weselna/ Pracownia florystyczna Sunflower www.znanynumer.pl