AK z życia wzięte

Problematyczne sytuacje

Kolorowe, młodzieżowe bransoletki to coś, co podoba się wielu nastolatkom. Co najciekawsze, wiele z nich mogą wykonać same – wystarczy, że kupią wybrane kolory muliny i zaczną splatać poszczególne nitki według określonego wzoru. Palety barwne, dostępne w każdej pasmanterii, są naprawdę szerokie, dlatego też na pewno każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Może to dosyć zaskakujące, ale wiele osób zaplatanie różnokolorowych nitek wciąga do tego stopnia, że nie potrafią się oderwać i wrócić do codziennych zajęć.

Skończenie jednej bransoletki może być często pretekstem do rozpoczęcia kolejnej. W końcu koleżanka też taką chciała, a poza tym jej przyjaciółka zamówiła jeszcze dwie następne. Wiązanie małych supełków to też świetny sposób na zabicie czasu, którego nie można spędzić w żaden sensowny sposób (chodzi tutaj chociażby o wielogodzinną jazdę pociągiem czy siedzenie w poczekalni u lekarza). Zdarzają się też momenty, w których po prostu nie ma się ochoty na robienie niczego, wymagającego wysiłku umysłowego – wtedy plecenie bransoletek będzie idealnym zajęciem.

Sklep marki Haftina Atelier http://ornaty.pl/ oferujący szaty liturgiczne, obrusy ołtarzowe i bieliznę kielichową chrzciny