AK z życia wzięte

Problematyczne sytuacje

Kolorowanie zazwyczaj kojarzy się z zajęciem, ubóstwianym przez wielu najmłodszych. Właśnie w ten sposób dzieci uczą się dobierać kolory i rozwijać swoje zdolności manualne. Tymczasem, choć może trudno w to uwierzyć, czynność ta pochłania bez reszty także osoby dorosłe.

Obecnie bowiem bardzo popularne stały się tak zwane „kolorowanki antystresowe”, którymi można śmiało zajmować się w wolnych chwilach. Kolorowanki, dedykowane specjalnie dla dorosłych, żyjących w stresie i potrzebujących odskoczni od codziennej pracy, są oczywiście bardziej wymagające niż dziecięce książeczki z bohaterami ulubionych filmów animowanych. Poszczególne wzory mają raczej bardziej artystyczny charakter i wymagają odrobiny namysłu.

Twórcy kolorowanek przekonują, że zabawa ma przede wszystkim zapewnić kreatywne zajęcie i jednocześnie odciągnąć myśli od problemów. Barwy można dobierać według własnego uznania, tworząc niepowtarzalne dzieła, którymi warto pochwalić się znajomym czy rodzinie. Niektóre książki są skonstruowane w ten sposób, by łatwo było wyrywać z nich kartki – dzięki temu stworzone obrazki mogą z powodzeniem posłużyć za kartkę okolicznościową czy laurkę.

Atrakcje eventowe przyszłości www.konfraternia.com.pl