AK z życia wzięte

Problematyczne sytuacje

Depilacja laserowa z roku na rok staje się coraz bardziej dostępnym udogodnieniem. Jej ceny maleją, a kolejne badania potwierdzają skuteczność zabiegów. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na jej wykonanie. Nie należy jednak zapominać, że istnieją pewnego rodzaju przeciwwskazania dla stosowania tego rodzaju zabiegów.

Jednym z podstawowych ograniczeń jest tutaj ciąża. Wykonywanie zabiegów powinno zostać wstrzymane u kobiet, które znajdują się w tym szczególnym stanie. Problemy może powodować także przyjmowanie niektórych ziół oraz leków, w szczególności retinoidów. Przeciwwskazaniem będzie również stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

Warto wiedzieć, że depilację laserową wykluczają również bardziej powierzchniowe zabiegi, na przykład stosowanie peelingu czy depilacja woskiem, depilatorem lub pęsętą. Z zabiegów depilacji laserowej powinny zrezygnować także osoby, które mają duże skłonności do przebarwień skórnych lub mogą pochwalić się świeżą opalenizną. Przeprowadzenie zabiegu powinny wykluczyć świeżo przebyte zabiegi chirurgiczne. Profesjonalna kosmetyczka wykonująca zabieg powinna upewnić się, że jej pacjent nie spełnia żadnego z tych warunków.

http://suplementydiety.net/diety/ www.medident.pl