AK z życia wzięte

Problematyczne sytuacje

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz zdjęcia do prawa jazdy, dowodu osobistego, paszportu czy dyplomu – istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie wylądujesz w studiu fotograficznym. Większość z nas nie może pochwalić się nadmiarem wolnego czasu, więc często narzekamy, że w grafiku musimy umieścić jeszcze tego rodzaju formalność. Ile czasu należy przeznaczyć na zrobienie zdjęcia do dokumentu? Okazuje się, że niewiele.

W dzisiejszych czasach taką sprawę można załatwić w zaledwie kilkanaście minut! Tyle czasu minie od momentu wejścia do studia fotograficznego do otrzymania odpowiedniej liczby odbitek. Oczywiście, czas może nieznacznie wydłużyć się, w zależności od tego, jak szybko uznasz swoje zdjęcie za udane. Dzięki zdobyczom fotografii cyfrowej, współcześni fotografowie mają możliwość wykonania dowolnej liczby zdjęć, zanim uzyskają efekt, który będzie satysfakcjonujący dla obu stron.

Dla wyjątkowo zabieganych osób bardzo ważne może być również to, że nie musisz czekać w studio na wywołanie zdjęcia. Wystarczy kilka minut pozowania, a potem śmiało możesz wyjść, na przykład by zrobić zakupy w pobliskim sklepie. Osoby, które ciągle narzekają na brak czasu, z pewnością docenią tego rodzaju możliwość.

http://www.fotografy.eu/fotografia-produktowa/ http://dzwoniarkiewicz.pl/fotograf-na-wesele-szczecin/