AK z życia wzięte

Problematyczne sytuacje

Ślub to jeden, wyjątkowy dzień w życiu, kiedy każda kobieta chciałaby wyglądać niepowtarzalnie. W jaki sposób jednak wyróżnić swoją białą suknię, spośród tysięcy innych dostępnych w salonach? Jednym z ostatnich odważnych trendów, które zaczynają pojawiać się w modzie ślubnej, jest zdobienie sukien haftami. Powtarzający się motyw wśród sukien ślubny to hafty rodem z tradycyjnych polskich strojów ludowych.

Białe suknie ozdabiane są więc wzorami góralskimi bądź łowickimi, które doskonale wpasowują się w całe wesele utrzymane w takim klimacie – szczególnie, gdy pan młody ubrany jest w strój ludowy. Co jednak, kiedy w naszym regionie nie występują tak charakterystyczne wzory? Czy wówczas musimy zupełnie zrezygnować z haftów? Nic bardziej mylnego. Hafty znane z tradycyjnych strojów ludowych z powodzeniem można zastąpić, np.

kwiatami. Wzór ten jest bardzo uniwersalny, ale jednocześnie to duże pole do pokazania własnej kreatywności i wyobraźni. Na sukni możemy wyhaftować małe, jaskrawe kwiatki bądź duże i pastelowe.

Wszystko zależy od naszych upodobań.

http://zlotylin.pl/sala-weselna/ Sklep internetowy napamiatke.pl