AK z życia wzięte

Problematyczne sytuacje

Lato to dla większości z nas szczególny okres. Nie tylko relaksujemy się i wyjeżdżamy na wakacje, ale też chcemy w tym czasie wyglądać jak najlepiej. To właśnie z myślą o zbliżającym się lecie najczęściej rozpoczynamy dietę czy ćwiczenia.

Wtedy też szczególną uwagę zwracamy na problem z niechcianym owłosieniem. Okres letni stawia przed nami nieco większe wymagania niż inne pory roku. Na widok publiczny wystawiona jest znacznie większa część naszego ciała.

Dopiero w tej sytuacji najczęściej zdajemy sobie sprawę z tego, jak szybko odrastają włoski golone tradycyjną maszynką. Właśnie wtedy przypominamy sobie, że warto zadbać o trwałą depilację. Tymczasem okazuje się, że jeśli planujesz depilację laserową, dobrze jest rozważyć to jeszcze przed sezonem.

W czasie jego trwania uniknięcie przeciwwskazań może okazać się trudne. Przede wszystkim, zabiegu depilacji laserowej nie wykonuje się na świeżo opalonej skórze. To oznacza, że twoja opalenizna musi mieć przynajmniej miesiąc, zanim cebulki włosów zostaną trwale zniszczone za pomocą lasera.

Planując zabieg, pamiętaj, że to przeciwwskazanie dotyczy nie tylko naturalnej opalenizny, ale również tej uzyskanej w solarium.

www.delfinalia.eu