AK z życia wzięte

Problematyczne sytuacje

Pani zima często może sprawiać wrażenie osoby smutnej czy też przygnębionej. Dlaczego? Co wpływa na to, że osoby z otoczenia pani zimy mają takie wrażenie? Ma to wpływ fakt, że pani zima źle dobiera kolory swoich ubrań czy też barwy makijażu.

Kolory, których pani zima powinna unikać to przede wszystkim kolory przygaszone, które z urodą pani zimy nie prezentują się najlepiej. Pani zima powinna unikać kolorów, które są najzwyczajniej przeznaczone dla innych typów urody.

Mowa tu przede wszystkim o barwach ciepłych, bo takich jak brązowy, pomarańczowy, złoty czy żółty. Są to kolory, które nie będą współgrać z urodą pani zimy.

Wszelkiego rodzaju odcienie koloru żółtego, pomarańczowego, brązowego powinny wybierać panie o typie urody wiosna, lato, jesień. W ich przypadku te ciepłe barwy sprawdzą się idealnie.

W przypadku zaś pani zimy będą wyglądać źle i niekorzystnie, a przecież nie na takim efekcie nam zależy. Pani zima powinna stawiać na czerń, biel, srebrno i granat.

zabawki hurtownie zabawek dla dzieci Niezbędne podczas sprawowania Mszy Św. ornaty pięknie haftowane motywami liturgicznymi www.skytowerdlamiasta.pl